Kalba
 
PrisijungtiRegistruotis

JOVITA SAMAUSKIENĖ

Sveiki užėję į Amway produktų ir verslo galimybių pasaulį.

Amway siūlo aukštos kokybės maisto papildus, kosmetiką, higienos priemones ir produktus namams. Amway - tai taip pat galimybė pradėti nuosavą verslą.

Daugiau informacijos apie Amway produktų pasiūlymą ir Amway verslo sąlygas.

Jeigu turite klausimų, galite susisiekti.

Mano naujienos

06-02-2019Praktinis užsiėmimas

Kviečiu Tave į praktinį užsiėmimą – makiažo pamoka sau su „Artistry“ kosmetika, kuri vyks vasario 20 d. 18 val. Varėnoje kavinėje „Draugai“.
Išmoksite pagrindinių odos priežiūros principų. Kaip paruošti odą makiažui. Padėsime pasirinkti Tau tinkantį makiažo pagrindą. Praktikuositės dieninio makiažo atlikimą ir kaip jį transformuoti į vakarinį. Išbandysite naujausius Artistry Studio linijos produktus greitam madingam šio sezono makiažui.
Nėra abejonių - vakaras nusimato linksmas ����

Susisiekite su manimi

JOVITA SAMAUSKIENĖ

Pasiūlykite susitikti

Form validation errors

Siųsti

Lankytojai

Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

Slapukai „Amway“ svetainėje

Mes naudojame slapukus statistinei analizei ir informacijai apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, rinkti bei teikti, taip pat norėdami suteikti jums geriausią svetainės naudojimosi patirtį. Slapukais renkama informacija, tiesiogiai nenustatant naudotojų.
cookie

Būtina

(Visada įjungta)
Būtinieji slapukai suaktyvina pagrindines funkcijas, tokias kaip saugumas, tinklo valdymas ir prieinamumas. Jas galite išjungti pakeisdami naršyklės nustatymus, tačiau tai gali turėti įtakos svetainės veikimui.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai reikalingi norint matyti, kaip naudotojai naudojasi mūsų svetaine ir kaip ją galime patobulinti

Rinkodara

Šie slapukai reikalingi, kad galėtume pritaikyti reklamą jūsų poreikiams savo svetainėje