Kalba
 
PrisijungtiRegistruotis

STRELCOVA / STRELCOVAS

Sveiki, užsukę į Amway produktų ir verslo galimybių pasaulį!

Amway siūlo aukštos kokybės maisto papildus, kosmetiką, higienos priemones ir produktus namams. Jei pageidausite, suteikia galimybę pradėti nuosavą verslą.

GROŽIS. Artistry įeina į pasaulio TOP dešimtuką, didžiausias pardavimo, aukščiausios kokybės grožio prekinis ženklas. Artistry pagalba kiekviena moteris gali atrasti ir atskleisti savo individualų grožį...

SVEIKATA. Nutrilite - prekės ženklas Nr.1 pasaulyje pagal vitaminų ir maisto papildų pardavimus.Papildai ali užpildyti maistinių medžiagų, kurių reikia kiekvieną dieną, spragą, ir toliau leisti gyventi tuo pačiu tempu. Augalinės kilmės maistinės medžiagos išaugintos sertifikuotuose NUTRILITE ūkiuose, jau 80 metų padeda juos vartojantiems žmonėms, gyventi sveikiau ir geriau. Savo gerovę galite kurti pagal asmeninius poreikius!

NAMAI. HOME. Gamtai ir jums draugiški gaminiai, tačiau veiksmingi namams!
Visų gaminių sudėtyje yra BIOQUEST FORMULĖ ir EPA/SAFER CHOISE saugesnio pasirinkimo pripažinmas, produktų sudedamos dalys turi daugiau teigiamų savybių sveikatai ir aplinkai nei įprastiniai tos pačios rūšies produktai. Produktuose gausu veikliųjų medžiagų, joms naudoti reikia mažiau vandens ir energijos, o tai reiškia - mažiau atliekų!

eSpring vandens valymo sistema puikiai valo vandenį šalina daugiau kaip 160 kenksmingų teršalų, tarp jų: šviną, gyvsidabrį, pesticidus ir šalutinius dezinfekavimo produktus, palikdama mineralus:kalcį, magnį ir kalį. Ją patogiai galima sumontuoti prie daugumos standartinių čiaupų.
eSpring vandens valymo sistema - perkamiausias buitinių vandens valymo sistemų prekinis ženklas.
PROTINGA, PAPARASTA, TAUPI, EKOLOGIŠKA, SERTIFKUOTA tarptautinėse organizacijose: WQA ir NSF International. eSpring keičiamas filtras visus metus aprūpins 6 asmenų šeimą švariu vandeniu.
Visiems produktams suteikiama 90 dienų pasitenkinimo garantija.

Jeigu turite klausimų, prašau susisiekite su manimi.

Vilma

STRELCOVA / STRELCOVAS

Mano rekomenduojami Amway pasiūlymai

Grožis ir kūno priežiūra

Namai

Mano naujienos

10-03-2018Gėrimas aktyviems žmonėms

Susisiekite su manimi

STRELCOVA / STRELCOVAS

Apsipirk su manimi

1. Užsakykite internetu ir gaukite Amway produktus tiesiogiai į savo namus.
2. Naudokitės individualiais AV patarimais apie produktus.
3. Gaukite produktų rekomendacijas.
4. Naudokite individualias paslaugas užsakius prekes.

Lankytojai

Pasiūlykite susitikti

Form validation errors

Siųsti

Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

Slapukai „Amway“ svetainėje

Mes naudojame slapukus statistinei analizei ir informacijai apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, rinkti bei teikti, taip pat norėdami suteikti jums geriausią svetainės naudojimosi patirtį. Slapukais renkama informacija, tiesiogiai nenustatant naudotojų.
cookie

Būtina

(Visada įjungta)
Būtinieji slapukai suaktyvina pagrindines funkcijas, tokias kaip saugumas, tinklo valdymas ir prieinamumas. Jas galite išjungti pakeisdami naršyklės nustatymus, tačiau tai gali turėti įtakos svetainės veikimui.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai reikalingi norint matyti, kaip naudotojai naudojasi mūsų svetaine ir kaip ją galime patobulinti

Rinkodara

Šie slapukai reikalingi, kad galėtume pritaikyti reklamą jūsų poreikiams savo svetainėje